Scroll to top

FEP U. Porto International Case Competition 2022. | Drugo mesto na svetskom takmičenju

Studenti našeg kluba: Dragan Stojanović, Luka Poljak, Nikola Radojević i Isidora Marković pod mentorstvom profesorke Vesne Damnjanović, osvojili su drugo mesto na svetskom takmičenju u rešavanju poslovnih problema (University of Porto International Case Competition 2022) u oblasti energetike. Takmičenje je održano onlajn, u periodu od 15. novembra do 18. novembra 2022. godine. Studiju slučaja zadala je portugalska multinacionalna kompanija za energetiku.

Članovi našeg kluba: Drugo mesto na FEP U PORTO takmičenju 2022

Ovim putem se zahvaljujemo na velikoj medijskoj propraćenosti uspeha naših studenata, posebno medijima: RTS, Naslovi.net, Danas i Telegraf  na tome što su objavili uspeh naših članova i na taj način podržali naš rad. Takođe, vest je među prvima objavljena i na sajtu Fakulteta organizacionih nauka, a sve navedene vesti možete videti u linkovima navedenim ispod.

Objava RTS-a je dostupna ovde:

Vest objavljena 12.10.2021.

Objava N1 je dostupna ovde:

Vest objavljena 12.10.2021.

Objava Nedeljnika je dostupna ovde:

Vest objavljena 25.02.2022.

Objava FON-a je dostupna ovde:

Vest objavljena 25.02.2022.