Scroll to top

Blic: HULT Global Case Challenge 2011 | Plasman u svetsko finale

Nakon osvajanja evropske runde prestižnog takmičenja u rešavanju poslovne studije slučaja „HULT Global Case Challenge 2011″, u konkurenciji 32 poslovne škole, članovi Case Study Club-a: Ninoslav Stojsavljević, Ema Nešković, Jovana Dadić, Aleksandra Nikolić i Tamara Pajević su se plasirali na svetsko finale. Tamo će imati priliku da se takmiče sa još 6 ekipa, a zadatak će biti osmišljavanje poslovnog modela koji će omogućiti dostavljanje vode i sanitarija do 100 miliona ljudi koji žive u najsiromašnijim delovima sveta.

Pred odlazak na svetsko finale naši članovi su dali intervju za dnevni list „Blic” u kome su govorili o tome šta ih još očekuje u Njujorku, gde će se finale takmičenja i održati. Ovim putem se zahvaljujemo „Blic”-u na tome što su obavili intervju sa našim članovima.

Objava je dostupna ovde:

Vest objavljena 26.04.2011.

Članovi Case Study Club-a u redakciji Blic-a