Scroll to top

Blic: HULT International Case Challenge 2011 | Treće mesto na svetskom takmičenju

Članovi Case Study Club-a: Ninoslav Stojsavljević, Ema Nešković, Jovana Dadić, Aleksandra Nikolić i Tamara Pajević su u maju 2011. godine, nakon pobede na evropskoj rundi, osvojili treće mesto na finalnoj globalnoj rundi prestižnog svetskog takmičenja „HULT International Case Challenge 2011″ u Njujorku.

Dnevni list „Blic“ je izvestio svoje čitaoce i pratioce o ovom izuzetnom uspehu članova Case Study Club-a. Ovo je bio prvi put da studenti iz Srbije učestvuju na takmičenju ovakvog tipa na svetskom nivou. Koristimo priliku da se ovom listu zahvalimo na dosadašnjoj podršci i na tome što su među prvima prepoznali rad i uspehe naših članova.

Objava je dostupna ovde:

Vest objavljena 29.04.2011.

Članovi Case Study Club-a na Hult Global Case Challenge-u